Oferta Oferta Online
Online Shop
Biuletyn
Chcesz być informowany o nowościach? Podaj nam swój adres e-mail
Informacje techniczne Ochrona


Ochrona
NazwaOpis 
MalowaneMalowanie-detalu poprzez zanurzenie w farbie ftalonowej
Cynkowanie galwaniczneCynkowanie galwaniczne-powłoka cynku galwanicznego nie mniejsza niż 8 um i pasywowana w kolorze żółtym i białym. Wyroby z tą grubością cynku przeznaczone są do używania w pomieszczeniach suchych z możliwością okresowego narażenia na warunki atmosferyczne (wilgoć, śnieg, opady deszczu)
Cynkowanie ognioweCynkowanie ogniowe-powłoka nanoszona na detal poprzez zanurzenie w roztopionym cynku o temp. ok. 450 st. C. Otrzymana grubość pokrycia to ok. 80 do 90 um. Grubowarstwowe zabezpieczenie zalecane jest dla wyrobów narażonych na długotrwałe warunki wilgoci. Ten rodzaj powłoki zalecany dla elementów stosowanych w ogrodzie. Na tak zabezpieczoną powłokę można nakładać farby dekoracyjne przeznaczone na powłoki cynkowane.
Bez zabezpieczeńBez zabezpieczenia-surowe-powierzchnie wyrobów niepoddawane zabezpieczeniu przed warunkami atmosferycznymi.
Malowanie proszkoweMalowanie proszkowe - polega na nakładaniu (kryciu) farby proszkowej na powłokę metalu. W malowaniu proszkowym stosuje się technikę natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Następnie pomalowane elementy są nagrzewane, w rezultacie czego farba proszkowa ulega stopieniu i polimeryzacji. Uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne.
Patynowana
wróćdo góry
Realizacja: abacus.pl
Copyright © 2007 - 2013 DERC