Oferta Oferta Online
Online Shop
Biuletyn
Chcesz być informowany o nowościach? Podaj nam swój adres e-mail
Szanowni Państwo,
Firma "DERC" swoją działalność produkcyjną jak i handlową rozpoczęła w 1979 roku w małym zakładzie produkcyjnym w Pucku jako producent okuć tapicerskich oraz zawiasów do drzwiczek szklanych i stołów. W ciągu kilku lat nastąpił dynamiczny rozwój firmy. W 2004 roku firma została przeniesiona do nowo powstałego zakładu w Łebczu k/ Jastrzębiej Góry. Dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesny park maszynowy jak i proces technologiczny staliśmy się wiodącym producentem artykułów metalowych, budowlanych jak i tapicerskich na Polskim rynku. Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie można znaleźć kilkaset wyrobów opartych na wzorach własnych produkowanych dla różnych gałęzi przemysłu.

Od początku działalności główny nacisk kładziemy nie tylko na wytwarzanie najwyższej jakości wyrobów, ale również na ich szybkie i sprawne wprowadzenie do sprzedaży. Misją naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb klientów poprzez dostarczenie im szerokiej gamy wysokiej jakości produktów po atrakcyjnej cenie. Od momentu rozpoczęcia działalności udało nam się zdobyć zaufanie klientów z Polski jak i z innych krajów Europy. Stale podejmujemy nowe wyzwania w zakresie podnoszenia jakości oferowanych usług i udoskonalania wyrobów, a także poszerzania oferowanego asortymentu o kolejne produkty.

Podmiotowe podejście do każdego klienta i uwzględnienie indywidualnych potrzeb wyznaczają kierunki naszej działalności. Z tego właśnie powodu, oprócz bogatej oferty wyrobów, która ciągle się poszerza, oferujemy produkty specjalne, realizowane na indywidualne zamówienie klienta.

Dysponując własną bazą transportową oraz dzięki ścisłej współpracy z firmami spedycyjnymi staramy się zapewnić naszym klientom dostawę towaru w jak najkrótszym czasie od złożenia zamówienia. Po wejściu Polski pierwszego Maja 2004 roku do Unii Europejskiej dostawa produktów do tych krajów stała się łatwiejsza niż dotychczas nie wymagająca skomplikowanych formalności.

Dzięki dużemu zainteresowaniu naszymi produktami firm usługowych, produkcyjnych jak i drobnych odbiorców detalicznych w 2002 roku otworzyliśmy sklep metalowo przemysłowy "METAL-DERC" na terenie siedziby firmy, który prowadzi sprzedaż detaliczną jak i hurtową. W ofercie sklepu można znaleźć całą gamę naszych produktów, a także artykuły metalowe, przemysłowe jak i inne wyroby renomowanych dostawców.


W tym serwisie internetowym przedstawiamy Państwu nasz katalog produktów On-line.

Katalog, który Państwu prezentujemy ma na celu dostarczyć stosunkowo niezbędną ilość informacji technicznych. Mamy nadzieje, że informacje w nim zawarte utrwalą Państwa wiedze na temat oferowanych produktów i będą pomocne w sprzedaży. Zapraszamy do współpracy

Zarząd Firmy "DERC"
Realizacja: abacus.pl
Copyright © 2007 - 2013 DERC