Oferta Oferta Online
Online Shop
Biuletyn
Chcesz być informowany o nowościach? Podaj nam swój adres e-mail
Szanowni Państwo,

Firma "DERC" już od prawie 30 lat stara się być jak najbardziej atrakcyjnym partnerem we współpracy w branży. Sądzimy iż, serwis oferowany przez firmę "DERC" ,dostarczy Państwu stosunkowo niezbędną ilość informacji technicznych i pozwoli Państwu na szybkie realizowanie zamówień.

Pragniemy poinformować, że typowe produkty oferowane przez firmę "DERC" sprzedawane są wyłącznie w ilościach zawartych w kartotece produktu i są dostępne zaraz po złożeniu zamówienia.

Dysponując własną bazą transportową oraz dzięki ścisłej współpracy z firmami spedycyjnymi, staramy się zapewnić naszym klientom dostawę towaru w jak najkrótszym czasie od złożenia zamówienia.

Oprócz wyrobów standardowych, wytwarzamy także wyroby specjalne na indywidualne zamówienie klienta. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz inwestycje w nowoczesny park maszynowy i technologiczny, pozwoliło nam na stworzenie jedynej w swoim rodzaju możliwości produkcji niestandardowych wyrobów realizowanych na indywidualne zamówienie. Ciągła dbałość o jakość procesu produkcyjnego zapewnia naszym wyrobom duże zainteresowanie ze strony klientów nie tylko z Polski, ale także z innych krajów Europy.


W przypadku zapytania dotyczącego możliwości produkcji wyrobów specjalnych do wyceny potrzebne są następujące dane.
  • rysunek techniczny detalu
  • ilość
  • rodzaj materiału
  • rodzaj powłoki
Czas realizacji wyrobów specjalnych uwzględniany jest indywidualnie z odbiorcą.

W celu wyeksponowania produktów oferowanych przez firmę "DERC" proponujemy Państwu regały i stojaki ekspozycyjne które są dostępne w zakładce EKSPOZYCJA.

Wszystkie transakcje realizowane są za pomocą nowoczesnych programów komputerowych, a wyroby w celu ułatwienia identyfikacji w punktach handlowych kodowane są za pomocą kodu kreskowego EAN 13

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się gdzie znajduje się przesyłka wysłana do Państwa przez firmę "DERC" za pośrednictwem firm spedycyjnych współpracujących z nami zapraszamy do zakładki Tracking -śledzenie przesyłek

Staramy się na bieżąco modyfikować nasz model współpracy, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie pomysły i sugestie dotyczące polepszenia jakości naszego serwisu, wierzymy również, iż współpraca z naszą firmą owocować będzie stałym wzrostem obrotów i oferowanego asortymentu.

Realizacja: abacus.pl
Copyright © 2007 - 2013 DERC